I Miejsce dla UKS GAP Bruskowo Wielkie w Przodkowo CUP 2021

UKS GAP Bruskowo Wielkie rocznik 2010 zajęło I miejsce w halowym turnieju piłki nożnej PRZODKOWO CUP 2021. Można by napisać że drużyna UKS GAP z Gminy Słupsk zdemolowała piłkarsko dzisiejszy turniej w którym wystąpiło 12 drużyn podzielonych na dwie grupy po sześć zespołów. W myśl regulaminu do dalszych gier awansowały tylko po dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. Grano po 10 minut. Zawodnicy z Bruskowa Wielkiego grali w grupie B uzyskując następujące wyniki z:

AMATOR Kiełpino II 5:0,

GKS PRZODKOWO II 2:1,

CZARNI Pruszcz Gdański I 2:0,

ESCOLA FUTBOLU Gdańsk I 9:0,

CHOJNICZANKA Chojnice II 2:1.

Z kompletem 15 punktów i bramkami 20:2 zajmujemy w grupie pierwsze miejsce.

W pierwszym półfinale GKS PRZODKOWO I ulega 1:2 drużynie CZARNI Pruszcz Gdański I.

W drugim półfinale AMATOR I Kiełpino ulega 1:2 drużynie UKS GAP.

W meczu o trzecie miejsce w turnieju spotykają się GKS PRZODKOWO z AMATOR I Kiełpino. Wynik meczu 2:0 dla drużyny z Kiełpina.

W wielkim finale UKS GAP Bruskowo Wielkie pokonuje w rzutach karnych 2:1 drużynę CZARNI Pruszcz Gdański. W regulaminowym czasie gry padł wynik bezbramkowy.

Najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy uznali Filipa Piechowskiego z UKS GAP. Natomiast najlepszym strzelcem turnieju z 11 bramkami został Szymon Szymański również z UKS GAP.

Gratulacje dla zespołu i trenera z UKS GAP Bruskowo Wielkie za osiągniecie tak wspaniałego wyniku sportowego.