UKS GAP Bruskowo Wielkie triumfatorem w ostatnim turnieju BURSZTYN CUP 2020

Ze względu na wycofanie się tuż przed turniejem trzech drużyn (kwarantanna) organizator po uzyskaniu zgody przez inne drużyny przeprowadził w dniu 13.12.2020 w Hali widowiskowo sportowej w Jezierzycach, ostatnią odsłonę V jubileuszowego Turnieju BURSZTYN CUP 2020 w roczniku 2010 /2011

Tabela końcowa:

1. UKS GAP Bruskowo Wielkie.

2. ZŁOTKA Słupsk

3. UKS BYKI Słupsk

4. UKS TRÓJKA Lębork

5. SYMPATYCY Słupsk

6. KS DAMNICA

Najlepszy zawodnik turnieju:

Maksymilian Ringwelski z UKS GAP.

Najlepszy strzelec turnieju:

Tymoteusz Chojnacki - 6 bramek ZŁOTKA Słupsk.

Najlepszy bramkarz turnieju:

Ksawery Mizerkiewicz ZŁOTKA Słupsk.

Trzy pierwsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Pozostałe drużyny okazałe medale.

Największym wydarzeniem tego dnia był rozgrywany mini turniej pięcio i sześciolatków z UKS BYKI Słupsk i UKS GAP Bruskowo Wielkie, ZSP Siemianice oraz UKS GAP ZSP Redzikowo. Po rozegraniu gier przez najmłodszych wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i upominek mikołajkowy.

Serdeczne podziękowania dla firmy LUPIO wentylację z Krakowa, Pom. ZPN w Gdańsku, Pom. Zrzeszenie LZS w Gdańsku, Wójt Gminy Słupsk oraz AP KGHM ZAGŁĘBIE Lubin za wsparcie cyklu turniejów BURSZTYN CUP 2020.

Wkrótce podsumowanie całości.