10 Kolejka SKO JUNIOR D1 MŁODZIK GRUPA 1

W dniu 06. 06. 2021 na Stadionie Piłkarskim w Pęplinie, 4 zespół w tabeli UKS Bruskowo Wielkie, podejmował 3 drużynę KS Grasz Dwumiasto. Dla podopiecznych T. Rybaka był to mecz o tzw. 6 pkt. Wygrana dawała jeszcze szanse na walkę o 3 miejsce na zakończenie rozgrywek w sezonie 2020/2021. Zespół z Bruskowa przystąpił do tego meczu praktycznie z marszu po 3 dniowym Turnieju Baltic CUP 2021, więc można było się trochę martwić, czy wytrzymają trudy tego meczu. Po 70 minutach spotkania okazało się, że nie tylko wytrzymali, ale udzielili solidnej lekcji wyżej notowanemu przeciwnikowi, inkasując cenne punkty do dalszej rywalizacji. O ostatecznym miejscu na zakończenie rozgrywek, zadecydują mecze z Gryfem Słupsk i mecz Graszu Dwumiasto z Żelkami Żelkowo. Trzymamy kciuki za ostateczny sukces ligowy.

UKS Bruskowo Wielkie – KS Grasz Dwumiasto 5:3 ( 0:1 )

Strzelcy bramek: 1:0 14’ D. Staranowicz, 2:0 19’ K. Majewski, 2:1 25’ S. Zaremba, 3:1 43’ K. Kobryn, 4:1 45’ D. Staranowicz, 4:2 48’ K. Kurowski, 5:2 52’ P. Kromp, 5:3 65’ K. Kurowski.

UKS GAP Bruskowa Wlk. wystąpił w składzie.: H. Wolak, J. Śmiechura, Sz. Szymański, M. Ringwelski, M. Gałek, K. Majewski, G. Hermann, O. Gnich, D. Staranowicz, F. Kowalski P. Kromp, F. Paradowski, I Nowakowski.