12 Kolejka SKO JUNIOR D1 4 Miejsce na zakończenie sezonu 2020/2021

W dniu 09. 06. 2021 na Stadionie Piłkarskim w Słupsku przy ul. Zielonej, 4 zespół w tabeli UKS Bruskowo Wielkie, podejmował 5 drużynę KS Gryf Słupsk. Dla podopiecznych T. Rybaka był to mecz dający matematyczną szansę na zajęcie 3 miejsca na zakończenie sezonu. Tylko 3 pkt., oraz wygrana Żelki Żelkowo z Graszem Dwumiasto dawała takie szanse. Niestety, ale Żelki przegrały z Graszem, ale co najważniejsze gracze z Bruskowa Wlk. przegrali z Gryfem 4:2. Także ostatecznie młodzi piłkarze z UKS GAP Bruskowo Wielkie zajęli 4 miejsce na zakończenie sezonu 2020/2021, co jest bardzo dobrym wynikiem i z tego miejsca gratulujemy całemu zespołowi, trenerom oraz Prezesowi A. Staszewskiemu za wspaniała organizację przez cały okres rozgrywkowy. Teraz zespół ma chwilę oddechu, ale na pełne chwile odpoczynku od piłkarskich zmagań, muszą poczekać do zakończenia kilku Turniejów Piłkarskich min. w Luzinie, Gdańsku i Jezierzycach.

KS Gryf Słupsk – UKS Bruskowo Wielkie 4:2 ( 2:1 )

Strzelcy bramek: 1:0 1’ O. Gondek 2:0 5’ O Wiecenciak, 2:1 34’ P. Kromp, 3:1 59’ K. Fiodorow, 4:1 65’ O. Durys, 4:2 69’ D. Staranowicz,

UKS GAP Bruskowa Wlk. wystąpił w składzie.: H. Wolak, J. Śmiechura, M. Ringwelski, K. Majewski, G. Hermann, O. Gnich, D. Staranowicz, F. Kowalski P. Kromp, F. Paradowski, A. Dusza, N. Giszka.