18 Kolejka SKO JUNIOR D1 MŁODZIK GRUPA 1

W dniu 29. 05. 2021 na Stadionie Piłkarskim w Pobłociu, 7 zespół w tabeli Jantaria Pobłocie, podejmował 4 drużynę UKS Bruskowo Wielkie. Można ten mecz podsumować spotkaniem niewykorzystanych 100% sytuacji bramkowych przez zespół z Bruskowa Wielkiego. Nie ulega wątpliwości, że mecz był pod kontrolą podopiecznych T. Rybaka, ale zawodziła skuteczność strzelecka. Pomimo tego po ostatnim gwizdku sędziego 3 pkt. zainkasował zespół gości.

Jantar Pobłocie – UKS Bruskowo Wielkie 0:3 ( 0:1 )

Strzelcy bramek: 1:0 15’ D. Staranowicz, 2:0 37’ D. Staranowicz, 3:0 68’ H. Wolak.

Skład Pobłocia: Sz. Kaczykowski, K. Bobko, O. Chustak, V. Formela, D. Świetorecki, R. Kwidzyński, M. Mikulak, N. Zamojska, K. Wenta, H. Czyżewski, J. Weyer, J. Kitowski, O. Mielewczyk, M. Wielgus, F. Zieliński.

Skład Bruskowa Wlk.: H. Wolak, J. Śmiechura, Sz. Szymański, M. Ringwelski, M. Gałek, K. Majewski, G. Hermann, N. Giszka, O. Gnich, D. Staranowicz, A. Dusza, F. Paradowski, P. Kromp.