VII Kolejka Junior C2: Zaległy mecz z Pogonią Lębork

W sobotę ( 30.10.2021r.) w ramach VII kolejki Słupskiej Klasy Okręgowej Junior C2, zespół UKS GAP Bruskowo Wielkie na własnym boisku, rozegrał zaległe spotkanie ligowe z drużyną Pogoń Lębork. Podopiecznym T. Rybaka bardzo zależało na zdobyciu kompletu punktów w tym meczu i było to widać od pierwszych minut na boisku. Już w 3 min. po akcji oskrzydlającej D. Staranowicza i dograniu futbolówki do wchodzącego w pole karne N. Giszki, gospodarze obejmują zaskakująco prowadzenie 1:0 w tym spotkaniu. W miarę upływającego czasu, oba zespoły stworzyły kilka bardzo dogodnych sytuacji bramkowych, ale brakowało precyzji w najważniejszych momentach akcji ofensywnych. W 37 min. na 2:0 ponownie strzela N. Giszka, który po otrzymaniu piłki od B. Karbowiaka, oddaje strzał nie do obrony z okolic 16 metra. Takim też wynikiem kończy się I połowa meczu. II połowa meczu nie była już tak udana przez graczy z Bruskowa Wlk. Dążąca do zmiany niekorzystnego wyniku drużyna z Lęborka, wykorzystała nieprawdopodobne błędy środkowych obrońców. Po ich błędzie w 54 min. sytuację sam na sam wykorzystuje P. Krefft niwelując różnicę bramkową do 1:2. W 55 min. futbolówkę z najbliższej odległości po dośrodkowaniu z lewego skrzydła pakuje do siatki gospodarzy K. Zakrzewski doprowadzając do remisu 2:2. Niestety koszmar w formacji obronnej gospodarzy się nie kończy. Ponownie z błędu i to dwukrotnego środkowych obrońców korzysta P. Krefft który w 59 min. i 75 min. nie marnuje sytuacji sam sam z bramkarzem gospodarzy ustalając wynik końcowy spotkania 2:4.

UKS GAP Bruskowo Wielkie – Pogoń Lebork 2:4 (2:0)

Strzelcy bramek: 1:0 3’ N. Giszka; 2:0 33’ N. Giszka 2:1 54’ P. Krefft; 2:2 52’ K. Zakrzewski; 3:2 59’ P. Krefft, 4:2 75’ P. Kreft.

Skład Bruskowa Wielkiego: H. Wolski, M. Ringwelski, K. Majewski, O. Gnich, B. Jezierski, B. Karbowiak, N. Giszka, K. Orynicz, Ł. Brzoska, F. Kowalski, D. Staranowicz, B. Gołębiowski, Sz. Szymański, P. Kromp, J. Śmiechura, A. Gawrych.

Skład Pogoń Lębork: J. Jagodziński, T. Migowski, M. Dudek, N. Bronk, F. Stolarczyk, B. Miedziński, O. Gryń, P. Krefft, I. Labuda, K. Zakrzewski, F. Krefft, M. Lieban, K. Smentoch, M. Gromulski, K. Pawlik, J. Szulfer.

Podopiecznym T. Rybaka zostało do rozegrania zaległe spotkanie z VI Kolejki Ligowej z zespołem Dolina Gałęźnia Wielka. Mecz odbędzie się 06.11.2021 r na boisku w Niepoględziu 1 o godz.12:00.