Rozpoczynamy Bałtyk CUP 2020

Zespoły UKS GAP Bruskowo Wielkie z rocznika 2008 i 2010, 18.09.( piątek) udały się na Bałtyk CUP 2020, który odbywać się będzie w Nadmorskich miejscowościach: Rewal, Pobierowo i Niechorze. Turniej BAŁTYK CUP, już na stałe wpisał się do kalendarza ogólnopolskich turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży. W dotychczasowych trzech edycjach turnieju, uczestniczyło już ponad 200 drużyn z całej Polski. W ostatniej, trzeciej edycji turnieju, która odbyła się w czerwcu 2019r., udział wzięło pond 70 drużyn z całej Polski i niemal 800 zawodników!

Znamy z kim będziemy rywalizować. Na boisku w Rewalu, zespół trenera Andrzeja Staszewskiego zagra z zespołami:

UKS Pieńsk,

FA Legnica,

AP WILKI Dąbrówka,

AP ORLIK Łagiewniki

system gier każdy z każdym

czas gry 2x10 minut.

Natomiast drużyna trenera Tomasza Rybaka zagra na boisku w Pobierowie z zespołami:

GKS GRUNWALD Gierzwałd,

AP ORLIK Łagiewniki,

MTS POGOŃ Świebodzin,

MKS Chełmsko I,

AP MIEROSZÓW.

czas gry 2x10 minut.

O wynikach spotkań naszych drużyn poinformujemy zaraz po zakończeniu Turnieju.