III Kolejka Słupsk Junior C2 gr.1: UKS GAP Bruskowo Wlk. w dalszym ciągu bez zdobyczy punktowej.

W niedzielne popołudnie na boisku w Bruskowie Wielkim w ramach III Kolejki Junior C2, rozegrano mecz gdzie UKS GAP Bruskowo Wielkie podejmował zespół ze Startu Miastko. Na pewno była szansa na pierwsze zdobycze punktowe o czym świadczyła I połowa spotkania, gdzie lepszy był zespół z Bruskowa Wlk. W 23 min. po rzucie rożnym dla drużyny z Bruskowa, futbolówka wybita z pola karnego formacji obronnej Startu trafia na 16 metr do P. Krompa który precyzyjnym strzałem pokonuje golkipera gości. Radość z objęcia prowadzenia w tym meczu trwała 1 minutę, bo w 24 min. kapitalnym strzałem po poprzeczkę z 25 metra popisuje się H. Szysz, doprowadzając do remisu. W 28 min. ponownie na listę strzelców wpisuje się P. Kromp, który zza linii 16 metra strzela zaskakując stojącego w bramce Startu Ł. Jędraszko, wyprowadzając swój zespół ponownie na prowadzenie w tym spotkaniu. Radość z prowadzenia ponownie nie trwała zbyt długo bo w 31 min. do remisu doprowadza J. Wolny, wykorzystując fatalny błąd w kryciu obu środkowych obrońców gospodarzy i wykorzystaniu sytuacji w oko w oko z golkiperem gospodarzy A. Gawrych. Pierwsza polowa kończy się remisowo i to z lekkim wskazaniem na zespół z Bruskowa. II odsłona spotkania już tak dobrze nie wyglądała w wykonaniu drużyny gospodarzy. W 51 min. składna akcja prawym skrzydłem przez graczy z Miastka, dośrodkowanie i z najbliższej odległości ( 5 m ) gola strzela R. Sawicki. W 57 min. rzut wolny dla piłkarzy Startu z linii 16 metra pola karnego na gola zamienia H. Szysz, który wykorzystuje złą reakcję ustawionego muru zespołu gospodarzy. Ta bramka całkowicie podłamała graczy Z Bruskowa, którzy próbowali jeszcze zmienić niekorzystny dla nich wynik, ale popełniając błędy szczególnie w formacji obronnej dają sobie strzelić jeszcze jednego gola. Po rzucie rożnym, futbolówka przechodzi prawie przez całe pole bramkowe, a z braku reakcji bramkarza i obrońców korzysta D. Gąsiorek, który ustala wynik meczu na 2:5 dla zespołu Startu Miastko.

UKS GAP Bruskowo Wielkie – Start Miastko 2:5 ( 2:2 )

Strzelcy bramek: 1:0 23’ P. Kromp, 1:1 24’ H. Szysz, 2:1 28’ P. Kromp, 2:2 31’ J. Wolny, 2:3 51’ R. Sawicki, 2:4 57’ H. Szysz, 2:5 64’ D. Gąsiorek.

Skład Bruskowa Wlk.: A. Gawrych, M. Ringwelski, O. Gnich, K. Majewski, B. Jezierski, N. Giszka, B. Karbowiak, K. Orynicz, F. Kowalski, Ł. Brzoska, D. Staranowicz, P. Kromp, Sz. Szymański, B. Gołębiowski, A. Dusza.