II Miejsce na BAŁTYK CUP 2020 rocznika 2010 /2011

II MIEJSCE podopiecznych trenera Andrzeja Staszewskiego w Pucharze NEPTUNA w tym Ogólnopolskim Turnieju piłki nożnej dziewcząt i chłopców. Dobrze zaprezentował się zespół UKS GAP Bruskowo Wielkie w tym prestiżowym turnieju. W pierwszym dniu rywalizacja grupowa toczyła się na trzech świetnie przygotowanych boiskach w Rewalu . Nasi zawodnicy w grupie B uzyskali następujące wyniki, z:

AP ORLIK Łagiewniki 2:2

FA LEGNICA 1:2

UKS PIEŃSK 2:5

AP WILKI Dąbrówka 3:4

Tym samym plasując się w grupie na miejscu V, UKS GAP kwalifikuje się do gier w dniu następnym w Pucharze NEPTUNA.

Wyniki naszej drużyny, z:

AP HUTNIK Szczecin 5:1

AP MIEROSZÓW 1:2

AP ORLIK Łagiewniki 2:4

Pomimo dużych ubytków kadrowych drużyna starała się zaprezentować z jak najlepszej strony. Bardzo dobre interwencje i gra na przedpolu bramkarza Jakub Śmiechura dużo wprowadzała niepokoju w szeregach drużyn gości. Bardzo waleczny był Bartosz Dusza który był najmłodszy z całej drużyny. Pozostali zawodnicy starali się grać na swoim poziomie. Choć w tym turnieju chodziło też aby chłopcy mogli się dobrze bawić i rywalizować z innymi.

Serdeczne podziękowania dla firmy ALBATROS z Ustki za komfortowe i bezpieczne warunki podróży, UG Słupsk za wsparcie, a restauracji Bistro de Mar ze Słupska za zaangażowanie się w życie UKS GAP Bruskowo Wielkie.

A już niebawem turniej ogólnopolski rozgrywany w Mrągowie MAZURY CUP 2020.