I Kolejka Słupsk Junior C2: Jeden kontra UKS = 9:2

W dniu 09.09. na boisku w Pęplinie w zaległym meczu z I kolejki Słupsk Junior C2, gospodarze spotkania Grasz Dwumiasto Ustka, podejmował zespół UKS GAP Bruskowo Wielkie. Oba zespoły miały już po jednym występie w lidze. Grasz wysoko wygrał ze Startem Miastko, a drużyna z Bruskowa wysoko przegrała KS Gryf Słupsk, także gracze UKS-u przyjechali po pierwsze punkty ligowe, a gospodarze liczyli na powiększenie dorobku punktowego. Trener z Bruskowa nie ukrywał, że liczy na punkty ligowe:,, Jeżeli zagramy choćby na poziomie ostatniego meczu ligowego, liczę że dzisiaj możemy zdobyć pierwsze punkty ligowe.” Niestety, ale słowa szkoleniowca nie spełniły się i jego podopieczni wysoko przegrali, bo aż 9:2. Zespół z Bruskowa nie przypominał teamu z ostatniego meczu ligowego. Popełniał wiele błędów indywidualnych, ale zawodziły tak naprawdę wszystkie formacje w zespole. Bohaterem tego meczu na pewno został strzelec aż 7 goli !!! Konstanty Kurowski, który korzystał z prezentów to od golkipera, to od defensorów drużyny z Bruskowa Wlk.

Grasz Dwumiasto Ustka – UKS GAP Bruskowo Wielkie 9:2 ( 4:0 )

Strzelcy bramek: 1:0 1’ K. Kurowski, 2:0 28’ K. Kurowski, 3:0 29’ K. Kurowski, 4:0 39’ K. Kurowski, 5:0 51’ K. Kurowski, 6:0 53’ A. Domagała, 6:1 64’ B. Jezierski, 7:1 67’K. Kurowski, 8:1 72’ K. Kurowski ( rzut karny), 8:2 74’ O. Gnich, 9:2 79’ T. Olejniczak.

Skład Bruskowa: H. Wolak – J. Śmiechura, B. Jezierski, O. Gnich, B. Gołębiowski, K. Majewski, P. Kromp, N. Giszka, B. Karbowiak, K. Orynicz, F. Kowalski, Ł. Brzoska, D. Staranowicz, A. Segeń.

W kolejnej III kolejce ligowej w niedzielę o godz. 14:30 na boisku w Bruskowie Wielkim, UKS GAP Bruskowo Wlk. podejmować będzie drużynę Startu Miastko.

Zapraszamy serdecznie kibiców do pomocy w walce o pierwsze punkty ligowe.