AP ENERGA GRYF SŁUPSK zwycięzcą w V Jubileuszowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej BURSZTYN CUP 2020 w roczniku 2010.

W sobotę (05.12.2020) w Hali widowiskowo – sportowej w Jezierzycach, odbył się kolejny Turniej piłkarski w V Jubileuszowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej BURSZTYN CUP 2020. Tym razem rywalizowały zespoły z rocznika 2010.

Dobrze spisali się w turnieju podopieczni trenera Andrzeja Staszewskiego z UKS GAP Bruskowo Wielkie, zajmując ostatecznie 4 miejsce, lecz przegrywając tylko i aż jeden mecz.

Oto rozkład gier o poszczególne miejsca:

Finał:

AP ENERGA GRYF II Słupsk - MKS Lew Lębork 1 : 0.

O III miejsce :

AP ENERGA GRYF I Słupsk - UKS GAP Bruskowo 1 : 0.

O miejsce V:

KS GRASZ DWUMIASTO - MKS JANTAR Ustka 2 : 4

O miejsce VII :

UKS ORLIKI Kończewo - JANTAR Ustka 2011- 3 : 1

Najlepszy bramkarz :

Antek Antonowicz – MKS Lew Lębork,

Najlepszy zawodnik :

Julian Homerda - AP ENERGA GRYF,

Najlepszy strzelec :

Kuba Pijanowski - 8 bramek, MKS JANTAR Ustka 2010.

Prezes UKS GAP Bruskowo Wielkie Andrzej Staszewski wręczył Wiktorii Sieradzkiej z AP ENERGA GRYF Słupsk koszulkę AP KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN, przeznaczoną jako nagroda ufundowana przez klub z Lubina za bardzo dobrą postawę tej zawodniczki podczas turnieju.

W 20 meczach strzelono 66 bramek. Na parkiecie zameldowało się 88 zawodników i sztabu szkoleniowego. W przerwach pomiędzy rundami wystąpił Dawid Krzyżowski mistrz w trikach piłkarskich, który to też prowadził dla wszystkich chętnych warsztaty piłkarskie. Turniej obserwował również były reprezentant Polski w piłce nożnej Paweł Kryszałowicz.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal, trzy pierwsze zespoły puchary, zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji statuetki i nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim sponsorom turnieju za ich wkład i zaangażowanie.