V Miejsce w Polsce zawodników UKS GAP Bruskowo Wielkie w turnieju PROCAM CUP 2021.

Cóż, w krótkim komentarzu tego wspaniałego dnia można napisać: '' tylko V i aż V miejsce".

Piękny turniej w wykonaniu drużyny z Gminy Słupsk. Podopieczni trenera Andrzeja Staszewskiego i Borysa Ringwelskiego uzyskali następujące wyniki w grupie A :

UKS ORLIK Mosina 0:1,

Akademia Footbolisty Głusk 1:2,

AP CHAMPIONS Ryjewo 0:2.

TABELA GRUPY A.

1. CHAMPIONS Ryjewo 5 pkt, bramki 5:3

2. AF Głusk 5 pkt. 5:4 br.

3. ORLIK Mosina 5pkt. 3:2 br

4. UKS GAP 0 pkt. 1:5 br.

W meczu o miejsca 5-8 spotykamy się z WISEŁKA Solec Kujawski i wygrywamy 5:2. W spotkaniu o V Miejsce w turnieju rozgrywamy mecz z UKS PONCIO 2010 Lidzbark. W regulaminowym czasie gry pada remis 1:1, w rzutach karnych wygrywamy 2:1. Najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany Jakub Śmiechura.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski turnieju PROCAM CUP 2021 :

1. AP CHAMPIONS Ryjewo

2. Akademia Footbolisty Głusk

3. MKP Wołów

4. AP GRYF Kamień Pomorski

5. UKS GAP Bruskowo Wielkie

6. UPKS PONCIO 2010 Lidzbark

7. WISEŁKA Solec Kujawski

8. UKS ORLIK Mosina

Zarząd UKS GAP Bruskowo Wielkie oraz zawodnicy składają serdeczne podziękowania drużynie i trenerowi UKS ORLIKI Kończewo za wspólny turniej i świetną współpracę.

Mecze rozgrywane były 2x10 minut. Na turnieju triki piłkarskie serwował Paweł Skóra. Dziękujemy również Wójt Gminy Słupsk oraz Radzie Gminy Słupsk za wsparcie naszych inicjatyw sportowych i spełnienia marzeń. Dziękujemy.