VI Kolejka SKO D1 gr.1:Zaległe spotkanie ze Stalą Jezierzyce za 3 pkt.

W zaległym spotkaniu VI Kolejki Słupskiej Klasy Okręgowej D1 Junior, Stal Jezierzyce podejmował zespół UKS Bruskowo Wielkie. Dla obu drużyn był to już ostatni mecz w rundzie jesiennej, ale także tzw.,,spotkanie za 6 pkt”. ponieważ zwycięzca tego meczu zapewniał sobie wyższą pozycję w tabeli od przeciwnika. Ostatecznie. podopieczni T. Rybaka w rundzie jesiennej zajęli 5 pozycję, zdobywając łącznie 13 pkt.(4 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki, strzelając 45 goli i tracąc 26. Pewną informacją jest, że Mistrzem jesieni został zespół Jantara Ustka. (Wyniki pozostałych spotkań w prawej kolumnie strony)

Stal Jezierzyce – UKS GAP Bruskowo Wielkie 1:2 ( 1:0 )

Sędziował: Janikowski Patryk

Strzelcy bramek: 1:0 2’ Ł. Brzoska;1:1 45’ M.Gałek;1:2 51’ G. Hermann

Skład Stal Jezierzyce: Erwin Perkowski, Bogumił Gołębiowski, Malwina Groblewska, Łukasz Brzoska, Brajan Karbowiak, Adam Wonitowy, Konrad Karbowiak, Bartłomiej Jezierski, Oliwier Janik, Adam Segeń, Wojciech Jaśkiewicz, Stanisław Jankowski, Antoni Kotecki, Maja Wegner, Kacper Kamiński, Filip Michalewicz.

Trener,Kierownik drużyny: Miecznikowski Dariusz

Skład UKS GAP Bruskowo Wielkie: Hubert Wolak, Piotr Kromp, Mateusz Gałek, Dacjan Staranowicz, Gracjan Hermann, Maciej Nieznalski, Oskar Gnich, Filip Paradowski, Franciszek Kowalski, Szymon Szymański, Maksymilian Ringwelski, Sebastian Frelich, Kacper Majewski, Nikodem Giszka, Alan Dusza, Adam Burak, Jakub Śmiechura.

Trener: Rybak Tomasz,

Kierownik drużyny: Staszewski Andrzej