UKS GAP Bruskowo Wielkie triumfatorem w całej edycji turnieju Pomorskiego ZPN SKO Junior E1 Gr 3.

We wtorek ( 06.10) na boisku ORLIK w Kwakowie cztery drużyny rywalizowały w ostatnim III turnieju SKO E1 Junior Gr. 3 w kategorii wiekowej 2010 i młodsi. Turniej miał wyłonić mistrza jesiennej rundy sezonu 2020/2021 w tej grupie rozgrywkowej. Osłabiona drużyna z UKS GAP Bruskowo Wielkie uzyskała następujące wyniki:

UKS ORLIKI Kończewo 0:0

UKS BYKI Słupsk 0:1,

BARTON Barcino 1:0.

Po podsumowaniu gier po trzech turniejach tabela wygląda następująco :

1. UKS GAP Bruskowo Wlk. - 19 pkt. 22:7 br.

2. UKS BYKI Słupsk - 19 pkt. 17:5 br.

3. UKS ORLIKI Kończewo - 14 pkt. 26:8 br.

4. BARTON 0 pkt. 2:47 br.

Aby wyłonić mistrza potrzebna była tzw. mała tabela. Dokonano podliczeń pomiędzy dwoma pierwszymi zespołami ze wszystkich trzech turniejów i tak :

UKS GAP Bruskowo Wlk. - UKS BYKI Słupsk 1:0, 2:0, 0:1.

1.UKS GAP Bruskowo Wlk. - 6 pkt. 3:1 br.

2.UKS BYKI Słupsk - 6 pkt. 1:3 br.

Zespół z Bruskowa Wlk. wystąpił w składzie: J. Śmiechura, D. Piątek, Sz. Szymański, J. Piwowarski, M. Ringwelski, M. Worona, B. Dusza, K. Sopoliński.

Gratulujemy młodym piłkarzom i Sztabowi Szkoleniowemu z Bruskowa Wielkiego: Trenerowi - T. Rybak, Kierownikowi drużyny – A. Staszewskiemu, oraz lekarzowi zespołu – B. Ringwelskiemu i dziękujemy wszystkim drużynom za sportową rywalizację.