Turniej w Bojano rocznik 2014/2015

UKS GAP Bruskowo Wielkie rocznik 2014/2015 zebrał w dniu 14.03.2021 r. bardzo cenne doświadczenie w turnieju rozgrywanym w miejscowości Bojano. Nasi podopieczni byli pierwszy raz na tak silnie obsadzonym turnieju który z pewnością na długo utkwi młodym adeptom futbolu w pamięci.

Drużyny nasze składały się z dzieci uczęszczających na co dzień do Gminnych Szkół Podstawowych. W związku z powyższym nazwy drużyn brzmiały: UKS GAP / ZSP Siemianice i UKS GAP / ZSP Redzikowo.

Wyniki drużyny UKS GAP/ZSP Siemianice z:

GKS Przodkowo 0:3,

APK 1 Kartuzy I 0:10,

ARKA Gdynia żółci 0:10,

DRAGON Bojano II 0:5,

SAP Sopot 0:9.

Wyniki drużyny UKS GAP /ZSP Redzikowo z:

APK 1 Kartuzy II 0:3,

AP KP Gdynia 0:1,

DRAGON Bojano I 1:3,

UKS SPARTA Sycewice 0:2,

ARKA Gdynia niebiescy 0:6.

W meczu o miejsce 11 w turnieju spotkały się dwie nasze drużyny. W 10 minutowym meczu skuteczniejsi byli zawodnicy UKS GAP/ZSP Siemianice wygrywając 5:1. Już wkrótce kolejne mecze turniejowe tym razem na świeżym powietrzu. Trenerzy pracujący w dniu dzisiejszym to Ewelina Giszka i Piotr Semenowicz.