II Miejsce UKS GAP w XIX Halowym Turnieju ,,Niepodległość-Słupsk 2020”

W dniu 15.11.2020 r. na Hali sportowo widowiskowej ,,Gryfia” w Słupsku odbył się XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej "Niepodległość - Słupsk 2020" Junior 2007.

Organizatorem był UKS BYKI Słupsk

Bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Tomasza Rybaka - rocznik 2008 r. Występując w grupie A, chłopcy uzyskali następujące wyniki z :

STAL Jezierzyce 1:2,

KS DAMNICA 2:1,

UKS BYKI Białe 1:0.

Zwyciężając grupę juniorzy UKS GAP Bruskowo Wielkie 2008 zameldowali się w finale tego świetnie przygotowanego turnieju przez Państwa Karskich, którzy na co dzień prowadzą zajęcia w UKS BYKI Słupsk.

W finale z gospodarzem turnieju UKS BYKI Słupsk ,,Czarni” i po dobrym meczu z obu stron pada wynik remisowy 0:0.

W serii rzutów karnych gospodarze turnieju pokonują młodszych kolegów z UKS GAP Bruskowa Wielkiego 3:1.

W meczu o miejsce III, UKS BYKI Słupsk ,,Biali” remisują 1:1 z drużyną Młode ORŁY Łeba. W serii rzutów karnych słupszczanie wygrywają 2:1.

Serdeczne dziękujemy organizatorom za zaproszenie i dobrze zorganizowany turniej.